menuordersearch
behradweb.ir

امکانات طراحی سایت شخصی ,

امکانات طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی و طراحی سایت تک صفحه ای کارت ویزیت مناسب برای ارائه نمونه کارها ، انتقال تجربیات و مهارت ها و معرفی خودتان یا گروهتان در عرصه اینترنت است. سایت های شخصی ، پروفایلی معتبر برای شما و رزومه کاریتان ایجاد می کند و این امکان را خواهید داشت که راه ارتباطی مستقیم با مخاطبان ، علاقه مندان ، همکاران ، مشتریان یا سرمایه گذاران داشته باشید. با سایت ساز بهراد وب می توانید با کمترین هزینه وب سایت شخصی حرفه ای خود را راه اندازی کنید و چندین گام از رقبایتان فراتر روید.

در زیر به معرفی برخی امکانات سایت ساز بهراد وب برای طراحی سایت شخصی و طراحی سایت تک صفحه ای حرفه ای می پردازیم :

 

زبان برنامه نویسی >

سایت ساز بهراد وب طراحی شده با Asp.net

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی سایت خود را طراحی کنید .

زبان برنامه نویسی در سایت ساز بهراد وب سایت
  
امکانات طراحی سایت شخصی و طراحی سایت تک صفحه ای در سایت ساز بهراد وب سایت

درج اطلاعات پروفایلی >

در طراحی سایت شخصی و طراحی سایت تک صفحه ای کارت ویزیت که با سایت ساز بهراد وب طراحی می شوند ، در بخش های مختلف صفحه اصلی می توانید به ارائه توضیحات کامل درباره خودتان یا اعضای گروهتان همراه با تصاویر آنها بپردازید ، نمونه کارهایتان را ارائه دهید و مهارت هایتان را به نمایش بگذارید. 

  

درج تصویر یا ویدئو در هدر سایت >

با توجه به علاقه شخصی یا نوع فعالیتتان می توانید به دلخواه در هدر سایت از ویدئو یا تصویر زیبا و مناسب استفاده کنید. ظاهر شکیل و متفاوت برای یک وب سایت تک صفحه ای کارت ویزیتی - شخصی حائز اهمیت است که این مهم در شکل ظاهری سایت هایی که با سایت ساز بهراد وب طراحی می شوند رعایت شده است.

طراحی سایت شخصی و طراحی سایت تک صفحه ای در سایت ساز بهراد وب سایت
  
پنل مدیریت حرفه ای در سایت ساز بهراد وب سایت

 

پنل مدیریت حرفه ای > 

یک سایت حرفه ای و تخصصی به محیطی حرفه ای با جزئی ترین دسترسی های لازم برای اداره وب سایت نیاز دارد. با سایت ساز بهراد وب یک پنل مدیریت حرفه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت که این امکان را برای شما فراهم می کند که در محیطی حرفه ای و بدون نیاز به دانش کدنویسی ، وب سایت خود را اداره کنید. پنل مدیریت بهراد وب کاملا فارسی است و به طور ویژه برای کاربران ایرانی طراحی شده است. برای سهولت بیشتر کار شما کاربران محترم ، آموزش کار با تمامی قسمت های پنل مدیریت به صورت ویدئو ، تصویر و توضیحات گام به گام وجود دارد و همچنین با پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته در پنل مدیریت ، چت آنلاین و تماس تلفنی در روزهای کاری با شما همراه هستیم

  

فرم ساز پیشرفته >

 فرم ساز بهراد وب با فیلدهای پیشرفته به شما این امکان را می دهد که هر نوع فرم دلخواهتان را ایجاد کنید و فیلد هایی که ایجاد کردید را با در