menuordersearch
behradweb.ir

امکانات طراحی سایت خبری ,

امکانات طراحی سایت خبری

اگر شما صاحب سازمان ، انجمن یا مرکزی هستید که مقوله اطلاع رسانی و ارتباط با مخاطبان برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است و یا اینکه خواهان طراحی سایت خبری برای درج اخبار مورد نظر گروه هدفتان هستید ، استفاده از وب سایت های سازمانی - خبری سایت ساز بهراد وب سایت را به شما توصیه می کنیم. در این نوع از وب سایت ها ، شما می توانید به بهترین نحو اخبار و اطلاعیه های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهید و بخش قابل توجهی از روند مرسوم کاغذبازی و مراجعات غیرضروری ارباب رجوع را کاهش دهید. 

در زیر به معرفی برخی امکانات سایت ساز بهراد وب سایت برای طراحی سایت خبری حرفه ای می پردازیم :

 

زبان برنامه نویسی در سایت ساز بهراد وب سایت

 

زبان برنامه نویسی >

سایت ساز بهراد وب طراحی شده با Asp.net

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی سایت خود را طراحی کنید .

  

اطلاعیه ها و اخبار >

در صفحه اصلی سایت های سازمانی - خبری بخش هایی نظیر جدیدترین اخبار ، پربازدید ترین اخبار ، اطلاعیه ها ، آیین نامه ها و مقررات ، گالری تصاویر و ... را با چینشی مناسب برای این نوع سایت ها خواهید داشت. 

امکانات طراحی سایت خبری در شرکت طراحی سایت بهراد وب سایت
  
پنل مدیریت حرفه ای در سایت ساز آسان وب سایت

 

پنل مدیریت حرفه ای >

یک سایت خبری و اطلاع رسانی قوی به محیطی حرفه ای با دقیق ترین دسترسی های لازم برای اداره وب سایت نیاز دارد. با سایت ساز بهراد وب یک پنل مدیریت حرفه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت که این امکان را برای شما فراهم می کند در محیطی حرفه ای و بدون نیاز به دانش کدنویسی ، وب سایت خود را اداره کنید. پنل مدیریت بهراد وب کاملا فارسی است و به طور ویژه برای کاربران ایرانی طراحی شده است. برای سهولت بیشتر کار شما کاربران محترم ، آموزش کار با تمامی قسمت های پنل مدیریت به صورت ویدئو ، تصویر و توضیحات گام به گام وجود دارد و همچنین با پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته در پنل مدیریت ، چت آنلاین و تماس تلفنی در روزهای کاری با شما همراه هستیم

  


فرم ساز پیشرفته >

 فرم ساز بهراد وب با فیلدهای پیشرفته به شما این امکان را می دهد که هر نوع فرم دلخواهتان را ایجاد کنید و فیلد هایی که ایجاد کردید را با درگ کردن جا به جا و مرتب سازی نمایید. درج لیست ، درج گزینه برای تیک زدن ، آپلود فایل ، متن تک سطری و پاراگرافی ، درج توضیحات (با ادیتور) از امکانات فرم ساز بهراد وب هستند. نکته مهم این است که شما حتی می توانید فرم هایی بسازید که صرفا اعضای سایتتان آن ها را مشاهده کنند. 

فرم ساز پیشرفته و ایجاد فرم مالی در وب سایت های طراحی شده توسط آسان وب سایت