menuordersearch
behradweb.ir

طراحی اپلیکیشن ,

طراحی اپلیکیشن

 

با فراگیر شدن استفاده از گوشی های تلفن همراه ،اپلیکیشن های موبایل و به ویژه  اپلیکیشن فروشگاهی کاربرد بسیاری پیدا کرده اند. اکنون نمی توان اهمیت بازاریابی اینترنتی از طریق گوشی های تلفن همراه را نادیده گرفت. کاربرد ساخت اپلیکیشن برای سایت ، به نوع کسب و کار و ترجیح مخاطبانتان بستگی دارد. قبل از طراحی اپلیکیشن باید بدانید که ساخت اپلیکیشن چه مزیت هایی برای مشتریان ایجاد می کند و چگونه به توسعه کسب و کار شما کمک خواهد کرد. 

تمامی قالب های بهراد وب سایت دارای قابلیت ریسپانسیو و مناسب سازی شده برای انواع گوشی ها و تبلت هستند و بخش مهمی از نیاز های وب سایتتان را در زمینه استفاده کاربران گوشی تلفن همراه تامین می کنند. با توجه به این موضوع ، برای تشخیص این که آیا طراحی اپلیکیشن موبایلی برای شما کاربرد دارد یا خیر ، لازم است با مزیت های اپلیکیشن های گوشی تلفن همراه آشنا شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای توسعه کسب و کارتان اتخاذ نمایید.

ساخت اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی با بهراد وب سایت

 

از جمله مزایای ساخت اپلیکیشن موبایل برای وب سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

  • دسترسی سریع و آسان 

اپلیکیشن ها دسترسی بسیار سریع تر و آسان تری نسبت به استفاده از مرورگر برای کاربران به وب سایت شما ایجاد می کند. زمانی که شخصی می خواهد آدرس وب سایت شما را در مرورگر گوشی تلفن همراه باز کند ، ابتدا باید آدرس را پیدا کند ، سپس آدرس را وارد کرده و بعد از آن سایت را باز نماید. اما باز کردن اپلیکیشن و مشاهده اطلاعات به روز ، کمتر از یک ثانیه طول می کشد و دسترسی بسیار سریع تر و آسان تری را برای مشتریان ایجاد می کند. این باعث می شود که افراد پیگیری بیشتری در بازدید از وب سایت شما داشته باشند. 

  • خرید آسان

اگر اپلیکیشن شما به گونه ای طراحی شده باشد که به درگاه پرداختی مستقیم بانکی متصل شود ، مشتریان به خرید علاقه مند تر می شوند. زیرا خرید از اپلیکیشینی که اطلاعات کامل را در خود جا داده ، سبد خرید دارد و به درگاه پرداختی نیز متصل می گردد ، آسان تر و در دسترس تر از خرید با وب سایت می باشد. 

  • یک یادآوری ثابت برای کسب و کار شما

امروزه افراد به صورت دائمی در حال استفاده از گوشی تلفن همراهشان هستند. زمانی که کاربران اپلیکیشن وب سایت شما را نصب می کنند ، برند شما همواره در برابر دید آن ها خواهد بود. این امر باعث افزایش میزان وفاداری مشتریان می شود و برندتان را تقویت می کند. اپلیکیش در یادآوری و تقویت برند تاثیر خیلی بیشتری نسبت به ثبت آدرس وب سایت توسط مشتریان در نشانگر مرورگرهایشان دارد.

  • کاهش هزینه ها  

اپلیکیشن ها با ایجاد دسترسی سریع و آسان به جدیدترین اخبار و اطلاعات وب سایت ، باعث کاهش نیاز به اطلاع رسانی می شوند. در نتیجه هزینه های پیامک ، ایمیل ، خبرنامه ، پاسخگویی های تلفنی و ... کم خواهد شد. همچنین اغلب اپلیکیشن ها امکان ارسال نوتیفیکیشن دارند و می توانید تخفیف های ویژه ، محصولات جدید و امکانات خاص را برای مشتریان نمایش داده و آن ها را برای بازدید یا خرید از وب سایتتان ترغیب نمایید. 

اگر صاحب یک وب سایت فروشگاهی از سایت ساز و فروشگاه ساز بهراد وب سایت هستید ، هم اکنون می توانید برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی متصل به